Usługi transportowe


Dbając o komfort naszych Klientów pragniemy zaoferować wysokiej jakości usługi transportowe. Zależny nam na świadczeniu usług kompletnych i profesjonalnych, dlatego do każdego Klienta pochodzimy indywidualnie. Gwarantujemy profesjonalizm działania, dokładność, terminowość, szybką i sprawną realizację zleceń.

Usługę transportu kierujemy zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm oraz instytucji. Naszym znakiem rozpoznawczym jest rzetelne podejście do tematu transportu. Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo przewozu, dlatego przeznaczony do transportu samochód jest nowy i regularnie serwisowany.

Zapewniamy transport na terenie Warszawy i okolic (woj. mazowieckie), ale jeśli wyrażą Państwo zainteresowanie jesteśmy gotowi realizować zlecenia na terenie całego kraju.
Lakiernia proszkowa Mireko

Usługa transportu

Zapewniamy możliwość transportu samochodem do 3,5t (4,10m x 1,65m x 2m). Warszawa i okolice (woj. mazowieckie). Zadzwoń: +48 501 566 038

Do Państwa dyspozycji oddajemy samochód marki Ford Transit o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t i ładowności 1,2t. Wymiary auta: 4,10m długości x 1,65m szerokości (w nadkolach 1,35m) x 2,0m wysokość. Pojazd jest przystosowany do przewożenia materiałów, przedmiotów, paczek i przesyłek. Samochodem kieruje doświadczony kierowca z wieloletnim stażem „za kółkiem”. Dzięki temu mamy pewność, że powierzony nam przez Państwa ładunek dotrze na miejsce przeznaczenia w nienaruszonym stanie.

Nasza firma oferuje usługi „door to door” (od drzwi do drzwi). Zapewniamy odbiór i przewiezienie ładunku pod wskazany adres. Pragniemy by nasze usługi były na jak najwyższym poziomie, dlatego jesteśmy elastyczni jeżeli chodzi o godzinę odbioru i dostarczenia przesyłek. Staramy się jak najlepiej dostosować do Klienta dbając o terminowość.

Wszelkie pytania usług transportowych oferowanych przez naszą firmę proszę kierować na numer telefonu +48 501 566 038. Z pewnością odpowiemy na wszelkie pytania, a także uzgodnimy wszelkie szczegóły dotyczące przewozu towarów. Zachęcamy do kontaktu.