Malowanie natryskowe


Malowanie natryskowe Warszawa

Malowanie hydrodynamiczne to jedna z najbardziej nowoczesnych, a przy tym wydajnych technik malowania. Proces polega na „wyrzucaniu” z pistoletu natryskowego farby na skutek działania wysokiego ciśnienia. Farba, pod wpływem ciśnienia ulega rozbiciu na maleńkie krople, wypływając z otworu ciągłym płaskim strumieniem.

Malowanie hydrodynamiczne (inaczej malowanie natryskowe) to:

  • jeszcze większa wydajność pracy,
  • mniejsze zużycie farby,
  • lepsza jakość pomalowanej powierzchni,
  • krótszy czas malowania w porównaniu z innymi metodami,
  • możliwość uzyskania bardzo gładkiej struktury powierzchni.

Ten sposób malowania gwarantuje dokładne krycie oraz doskonałej jakości efekt.  W ciągu 1 minuty można średnio pokryć ok. 4m2 powierzchni – takiej wydajności pracy nie gwarantuje malowanie tradycyjnym wałkiem. A to wszystko przy dużo mniejszym zużyciu farby (nawet do 30% porównując z natryskiem pneumatycznym).

Dzięki swoim zaletom i ogromnej wydajności, malowanie natryskowe znajduje szerokie zastosowanie. Pozwala na pomalowanie ścian, elewacji, grzejników, burt kutrów i statków, karoserii samochodów – znacznie dokładniej i w krótszym czasie.

Lakiernia proszkowa Mireko

Usługa transportu

Zapewniamy możliwość transportu samochodem do 3,5t (4,10m x 1,65m x 2m) m.in dla Klientów zlecających nam usługi (np. malowanie natryskowe). Warszawa i okolice (woj. mazowieckie). Skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy profesjonalne malowanie hydrodynamiczne. Zaawansowany sprzęt oraz odpowiednio wykwalifikowana załoga pozwala na świadczenie usług na wysokim poziomie. Malowanie wykonywane jest z największą precyzją, co pozwala na uzyskanie idealnie gładkiej struktury powierzchni.