Reklama zewnętrzna


  • DSC07313KASETONY REKLAMOWE
Produkujemy kasetony jedno i dwu stronne, płaskie, podwieszane, wypukłe i tłoczone. Wykonane z aluminium, stali nierdzewnej oraz tworzyw sztucznych są malowane proszkowo wg palety kolorów RAL. Mogą występować również w formie różnej wielkości pylonów i totemów. Konstrukcje pylonów wykonujemy ze stali lub aluminium, następnie również lakierowane proszkowo. Napisy i elementy graficzne wycinamy z folii, aluminium, winylu lub plexi

 

  • DSC07317REKLAMY ŚWIETLNE
Reklamy świetlne to między innymi neony, totemy, loga firmowe, szyldy reklamowe. Taka reklama skutecznie przyciąga wzrok potencjalnych klientów. Przy produkcji reklam świetlnych wykorzystujemy przeważnie oświetlenie LED, które ma wiele zalet. Przede wszystkim jest energooszczędne i bardzo wydajne. Na życzenie klienta wykonujemy dowolnej wielkości i formy reklamy.

 

  • IMGP4222TABLICE
Reklamy wielkoformatowe takie jak billboardy, szyldy czy plansze to jedna z ciekawszych form reklamy zewnętrznej. Oferujemy naszym klientom kompletną i profesjonalną obsługę w zakresie stworzenia tablicy, jej montażu oraz wyborze odpowiedniego oświetlenia. Tablice umieszczane są na budynkach oraz na specjalnie przystosowanych słupach reklamowych.

 

  • photo1LITERY 3D
Szyldy z podświetlanych diodami LED liter 3D stanowią elegancką i nowoczesną reklamę. Na życzenie klienta wytwarzamy i montujemy dowolnej wielkości, kształtu i koloru litery 3D. Wykonane są one z plexi i PCV lub aluminium. Dzięki zastosowaniu komponentów diodowych LED, litery są oświetlone równomiernie. Dodatkowo diody są energooszczędne i wydajne (ich czas świecenia określa się w tysiącach godzin).


Lakiernia proszkowa Mireko

Usługa transportu

Zapewniamy możliwość transportu samochodem do 3,5t (4,10m x 1,65m x 2m) m.in dla Klientów zlecających nam wykonanie reklamy zewnętrznej. Warszawa i okolice (woj. mazowieckie). Skontaktuj się z nami!